Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady se dozvíte něco o autorovi

16. 5. 2006
Narodil jsem se v roce 1987. Což je dobře. Nejen proto, že mě to dnes dělá mladým, ale taky z důvodu, že jsem nemusel prožít delší dobu v komunistickém režimu. Z této doby si nic nepamatuji. Přeskočím až k mému, zatím nejoblíbenějšímu, období - docházka do mateřské školky. Tam jsem měl první kamarády a moc jsem měl rád tamější paní učitelku Kloboučkovou. Potom přišla základní škola. To byl konec dětským hrám a volnému času. Ze začátku mě bavila písmenka a prvouka a vlastivěda... S postupem do vyšších ročníků můj zájem začal upadat. Naštěstí mi oporou byla literatura a kamarádky. Dosti obav jsem měl s přechodem na střední školu. Musím podotknout, že studuji na střední prestižní a výběrové škole, ovšem buďte klidní, není tomu tak. Jde pouze o propagační heslo profesorského sboru, nebo jisté části. Ale v současné době se nacházím ve třetím ročníku. Na škole je spousta věcí, které mě baví, proto tam chodím. Například automat na kávu. Literatura a Psychologie. Kamarádi a kamarádky. Ve volném čase zase čtu a nebo chodím do kina. Už rok jsem držitelem řidičského průkazu. Mám i auto, kterým můžu jezdit. Ale maminka má stále strach, prý abych nenaboural. Tak to by mohlo stačit a teď se vraťte k tomu o kom je tahle stránka tvořená.Obrazek Jenom na závěr: tohle jsem já a moje úplně nejvíc nejlepší kamarádka Móňa. Mám jí rád a čteme Viewegha. Taky spolu chodíme do pizzerie. Pijeme čokoládu o přestávkách.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Nabídka pro p. Viewegha

(Stanislav Čech, 19. 4. 2013 14:57)

Dobrý den,
myslím, že mohu trochu přispět k uzdravování pana Michala Viewegha.
Potěší mě, když se mi ozve na mail jaksedozit100let@seznam.cz.
Nbídnu mu pár postřehů, které by ho mohly zajímat.

S pozdravem
ing. St. Čech

kontakt na Michala Viewegha

(Jiří Fadrný, 10. 11. 2011 14:06)

je možné ho někde najít? prosím na e-mail: jirifadrny@seznam.cz

Kontakt

(Mirka, 25. 10. 2008 13:20)

Prosím o jakýkoli kontakt na Michala, chystáme sraz spolužáků. Děkuji předem Mirka Trličíková vtr@vtr-roznov.cz

Hrubka

(Vilma, 24. 9. 2008 10:36)

Nevím proč, ale moc mi vadí hrubé chyby v pravopise u těch, kteří veřejně publikují své názory a myšlenky. Autora to v mých očích shodí.
Opravte si, prosím , v úvodu slovo slýchat. Píše se s tvrdým.

Ahoj

(Verča, 16. 8. 2008 19:14)

Pan M.Viewegh má výborné knihy

(www.amas.estranky.cz)

Škoda

(Péťulka - P.e.t.a.s@centrum.cz, 2. 2. 2008 15:46)

Michal má více knížek a ty je zde nauvádíš. Ráda bych na některé z nich znala názor ostatních čtenářů. Nebylo by možné je sem připsat, abychom je mohli všichni okomentovat?

Milá prosba...

(Sabina, 30. 10. 2007 7:40)

Dobrý den, nechci ani tak přidat komentář ke stránkám (které jsou mimochodem skvělé), ale chtěla bych se zeptat, zda neznáte emailovou adresu na Michala Viewegha. Doufám v kladnou odpověď.
S pozdravem Sabina

Aktualizace stránek

(Ivo Kamenícek, Norimberk, 11. 6. 2007 9:18)

Vázený pane Ouredníku,
uvítal jsem, ze lze v internetu nalézt stránky o mém oblíbeném autorovi Michalu Vieweghovi. Chválím Vás pocin a dovoluji si Vám navrhnou jenom tri malé textové úpravy. V okénku "Úvod", ve ctvrtém rádku zdola:
...,kterých si vázím. Zájméno "který" se prece logicky vztahuje k osobám a ne k literature.
Jiz skoro pred rokem Vás Pavla upozornila na "hrubku" ve slove slýchám, tak doufám, ze ji konecne vyslysíte, vzdyt se jedná o jedno z vynatých slov s "y" po "l".
V okénku "Autor stránek" Vám "vypadlo" jedno písmeno "n" ze slova "stoprocentním".
Doufám, ze moje "zlepsováky" nezavrhnete. Jsou mysleny ve Vás prospech a jiste by je schválil i nás spolecný oblíbenec Michal Viewegh, známý i svou peclivostí ve vztahu k textu.
Srdecne zdraví Ivo Kamenícek

Kontakt

(Lucik.plavacek@seznam.cz, 2. 5. 2007 14:09)

Prosím Vás, jestli někdo máte takové štěstí a vlastníte nějaký kontakt na Michala Viewegha, moc Vás prosím, zašlete mi ho na e-mail..hrozně moc by mi to pomohlo, předem děkuji L.H.

Čupr (o:

(Péťulka - P.e.t.a.s@centrum.cz, 14. 10. 2006 13:22)

Hele, Marku, fakt ti musím poděkovat, že jsi vytvořil takovédle bezva stránky. Mám Michala velice ráda a pěkně se mi jeho knížky čtou. Mockrát díky...

Chci napsat Vieweghovi

(Adina Mandlová, 28. 7. 2006 11:00)

Díky za snahu zveřejnit informace o tomto Báječném autorovi. Chybí mi tu však to nejdůležitější: jeho e-mailová adresa, příp.telefon! :))

nemůžu si to odpustit ...

(Pavla, 25. 7. 2006 15:51)

v rubrice úvod, poslední věta:
Velmi nerad slíchám kritiku, která vychází z neznalosti. ....správně je ......slýchám .... no ale fuj :o)))